Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7373
Stary 21.02.2010, 12:18
SZYMEK_TSW napisał(a):Wyświetl post
Co do hali, fajnie by było gdyby ona została zaprojektowana na przekór innym polskim tego typu obiektom sportowym. Chodzi mi o to żeby pole gry to było maksymalnie to 40x20 metrów i w jak najbliższej odległości już były usytuowane trybuny. Natomiast w Polsce wśród tych kilku ostatnich hal które powstają jest taka jakaś maniera żeby pole gry nie wiadomo po co miała ogromne wymiary. Np. ta hala w Łodzi z tego co widzialem na ME w Koszykówce to od jednego bocznego skraju do drugiego ze 100 metrów chyba jest, a i te główne trybuny też nie najbliżej

wrzucam fotkę: http://www.mmwroclaw.pl/rep/newsph/5903/23588.3.jpg Boisko piłkarskie 90x60 metrów spokojnie by weszło
Na hali w Łodzi można zmieścić bieżnie, dlatego jest taka duża. Natomiast Wiśle wystarczyłaby ta centralna o powierzchni boiska do piłki ręcznej i nic więcej.

A co do projektu to wstępny projekt jest już chyba gotowy, bo skąd te wszystkie wizualizacje
Odpowiedz cytując