SZYMEK_TSW napisał(a):

Co do hali, fajnie by było gdyby ona została zaprojektowana na przekór innym polskim tego typu obiektom sportowym. Chodzi mi o to żeby pole gry to było maksymalnie to 40x20 metrów i w jak najbliższej odległości już były usytuowane trybuny. Natomiast w Polsce wśród tych kilku ostatnich hal które powstają jest taka jakaś maniera żeby pole gry nie wiadomo po co miała ogromne wymiary. Np. ta hala w Łodzi z tego co widzialem na ME w Koszykówce to od jednego bocznego skraju do drugiego ze 100 metrów chyba jest, a i te główne trybuny też nie najbliżej
wrzucam fotkę: http://www.mmwroclaw.pl/rep/newsph/5903/23588.3.jpg Boisko piłkarskie 90x60 metrów spokojnie by weszło
|
Na hali w Łodzi można zmieścić bieżnie, dlatego jest taka duża. Natomiast Wiśle wystarczyłaby ta centralna o powierzchni boiska do piłki ręcznej i nic więcej.
A co do projektu to wstępny projekt jest już chyba gotowy, bo skąd te wszystkie wizualizacje