Kolega Ty chyba nie rozumiesz po co jakiś Dong czy inny chinol został zakupiony do ManUtd? Otóż, Manchester jest to nie tyle klub piłkarski jakich wiele na świecie ale firma która co pewien czas podbija rynki światowe. Jak wiadomo Chiny to nie jest małe państwo a co za tym idzie jest wielu konsumentów. Jakoś tych biednych Chińczyków trzeba było zachęcić do kibicowania/kupowania pamiątek ManUtd. I tutaj zataczamy koło. Potrzebny był Chińczyk... A co On sobą reprezentuje to już inna sprawa.
A co do Polaków to Nas raczej nie trzeba zbytnio zachęcać. Po pierwsze jesteśmy z Europy gdzie piłka jest mocno popularna, po 2 jakimś cudem gra już tam Polak po 3 tylu rodaków mieszka w Anglii że chyba już nas mają dosyć
