Wyświetl pojedynczy post
Zwierze
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Łańcut

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21205
Stary 21.02.2010, 11:52
Kolega Ty chyba nie rozumiesz po co jakiś Dong czy inny chinol został zakupiony do ManUtd? Otóż, Manchester jest to nie tyle klub piłkarski jakich wiele na świecie ale firma która co pewien czas podbija rynki światowe. Jak wiadomo Chiny to nie jest małe państwo a co za tym idzie jest wielu konsumentów. Jakoś tych biednych Chińczyków trzeba było zachęcić do kibicowania/kupowania pamiątek ManUtd. I tutaj zataczamy koło. Potrzebny był Chińczyk... A co On sobą reprezentuje to już inna sprawa.
A co do Polaków to Nas raczej nie trzeba zbytnio zachęcać. Po pierwsze jesteśmy z Europy gdzie piłka jest mocno popularna, po 2 jakimś cudem gra już tam Polak po 3 tylu rodaków mieszka w Anglii że chyba już nas mają dosyć
Ostatnio edytowane przez Zwierze : 21.02.2010 o godz. 11:57.
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
Odpowiedz cytując