Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21201
Stary 21.02.2010, 10:12
palladynTS napisał(a):Wyświetl post
Fakt.Został wybrany bardzo "hlubnym "mianem...największego niewypału w całej(!) historii MU.
Ale pokaż mi choć jednego zawodnika z ligi polskiej który do tej szerokiej kadry MU by sie załapał?
A jeśli juz to Dong opuściłby to niezwykle zaszczytne miano
!
Kuszczak i on akurat chlubę przynosi,choc faktem jest że zbyt bramkostrzelny to on nie jest.
Ostatnio edytowane przez picasso : 21.02.2010 o godz. 10:48.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując