palladynTS napisał(a):

Fakt.Został wybrany bardzo "hlubnym "mianem...największego niewypału w całej(!) historii MU.
Ale pokaż mi choć jednego zawodnika z ligi polskiej który do tej szerokiej kadry MU by sie załapał?
A jeśli juz to Dong opuściłby to niezwykle zaszczytne miano 
!
|
Kuszczak i on akurat
chlubę przynosi,choc faktem jest że zbyt bramkostrzelny to on nie jest.