Temat
:
Hip Hop, Jazz ,Elektronika itd - czyli z dala od komercji
Wyświetl pojedynczy post
Jago
Member
Od: 08.2008
Offline
#
275
21.02.2010, 09:16
Ja bym powiedział, że piątkowy koncert Małpy to było coś
był ktoś?
choć tak wczoraj też było fajnie;D
"
Bo najważniejsze chęć istnienia, spokojne dni i spełnione marzenia..."
Jago
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jago
Znajdź inne posty napisane przez Jago