Wyświetl pojedynczy post
Jago
Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#275
Stary 21.02.2010, 09:16
Ja bym powiedział, że piątkowy koncert Małpy to było coś był ktoś? choć tak wczoraj też było fajnie;D
" Bo najważniejsze chęć istnienia, spokojne dni i spełnione marzenia..."
Odpowiedz cytując