sepot napisał(a):

|
Poza tym, kto z Was widział jak grał Reyman, Balcer, Gracz, Jurowicz, Kmiecik, Szymanowski, Motyka, Lipka
|
no ja np.widziałem jak grał zarówno Motyka jak i Lipka...Co prawda ich kariery zblizały sie juz ku końcowi ...ale widziałem...