Wyświetl pojedynczy post
palladynTS
Banita
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 21.02.2010, 08:50
sepot napisał(a):Wyświetl post
Poza tym, kto z Was widział jak grał Reyman, Balcer, Gracz, Jurowicz, Kmiecik, Szymanowski, Motyka, Lipka

no ja np.widziałem jak grał zarówno Motyka jak i Lipka...Co prawda ich kariery zblizały sie juz ku końcowi ...ale widziałem...
Odpowiedz cytując