Temat
:
Vancouver 2010
Wyświetl pojedynczy post
UniaTarnówZKS1928
Senior Member
Od: 05.2009
Offline
#
516
21.02.2010, 01:57
czekam sobie na relacje na ES to zrobiłem Ci screeny z tego meczu co teraz leci
też dobre.
http://i48.tinypic.com/qxthmc.jpg
http://i48.tinypic.com/2hnwh05.jpg
http://i46.tinypic.com/wrntz8.jpg
UniaTarnówZKS1928
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do UniaTarnówZKS1928
Znajdź inne posty napisane przez UniaTarnówZKS1928