Wyświetl pojedynczy post
UniaTarnówZKS1928
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#516
Stary 21.02.2010, 01:57
czekam sobie na relacje na ES to zrobiłem Ci screeny z tego meczu co teraz leci też dobre.

http://i48.tinypic.com/qxthmc.jpg
http://i48.tinypic.com/2hnwh05.jpg
http://i46.tinypic.com/wrntz8.jpg
Odpowiedz cytując