|
Boje sie ze ten zespoł ma mocno "rozregulowany" przód i dopoki Brozek z Boguskim nie wejda na wysokie obroty doputy Wisla najgroznjsza w ataku bedzie po stalych ragmentach i glowkach Marcelo.
Ciekawe kto wezmnie odpowiedzialnosc za nieudolnosc i caloksowita niekompetencje w stosunku do pozyskania jakiegos wartosciwoego napastnika ,ktory bylby lekiem na naszą chorobe.
nawet po tym sparingu ja juz sobie wyobrazam mozolnnosc w kosntruowaniu akcjii pod bramka czyli cala runda jesienna przd oczami.
no coz ,podziekujmy po czesci Skorzy.Edkowi ,Jozkowi ze nie potraflil przez 4 miesiace sciagnac kogolwiek do ataku tak zeby mogl zagrac wlasnie chocby na szpicy z tym Belchatowem.
Apetyt na kolejna Levadie rosnie,widze ze zmierzamy "wlasciwym " torem/
|