Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21198
Stary 21.02.2010, 00:59
Ktos pisal ze kazdy proporcjonalnie zrobil po jednym trnasferze

Amika-Krivetec
Legia -Dong
My - Ba

jednak ilosc to nie jakosc..

jesli w przypadku Kuchennych i Warszwiakow mozna mowic ze ich nowi zawodnicy grali w swoich klubach,strzelali gole ,i cos znaczyli to ten nasz Ba przy nich wyglada slabo a nawet bardzo zle.
Dlugo nie gral w pilke ,byl kontuzjwany itd.
Nie przekresla to jednak jego dalszej przyszlosci tylko poakzuje fakt ze Ba to ani wzmocnienie ani zapachj dziura.Taki czlowiek zagadka ,no ale z taka polityka i scoutnigiem coz mozna innego osiagnąc.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując