Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1425
Stary 20.02.2010, 22:36
Mam pewną uwagę. W regulaminie jest pewna luka, ponieważ można w każdym meczu dać wynik 4:0, 5:1 i jako strzelców wymienić pół drużyny. A ponieważ w każdym meczu Wisła strzela przynajmniej jedną bramkę, więc jest zawsze z 50% szans że się trafi strzelca.
Proponowałbym aby przykładowo:
jeżeli poda się wynik 5:0 i pięciu strzelców, a Wisła strzeliłaby mniej niż 50% bramek podanych w typowaniu (czyli jedną lub dwie), a osoba typująca wytypowała strzelca bramki to żeby tego nie uznawać.

Inna możliwość to, jeżeli ktoś obstawi wynik 5:0 a Wisła strzeliłaby 3 bramki, to żeby uznawać tylko trzech pierwszych typowanych strzelców wg kolejności (a w przypadku 2 bramek dwa pierwsze typy).

Wiem że trochę skomplikowane, ale wypełniłoby lukę