Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#449
Stary 20.02.2010, 21:42
coś niesamowitego, facet jest nieziemski.. brawo Adam!

Oby poszło w 2 jak należy..

gratki także dla Ammana, aczkolwiek coś musi być na rzeczy z tym zapinaniem czy co to on tam ma .. bo to trochę dziwne że jako jedyny odlatuje po prostu od reszty.. oczywiście nie ujmuje mu że jest znakomitym skoczkiem, ani też że jest to niedozwolone tyle że on jako jedyny (na razie) trafił z tym zapinaniem..


a Hoffer skur... już probuje mieszać bo jego ulubieńcy dają plamę..
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 20.02.2010 o godz. 21:54.
Odpowiedz cytując