Wyświetl pojedynczy post
UniaTarnówZKS1928
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#432
Stary 20.02.2010, 21:29
Prawda jest taka że bardzo kręci wiatr i Amman i Małysz mieli szczęście. To było widać po flagach.

Pecha mieli Jacobsen i Kranjec. Pierwsi dwaj Austriacy mieli dobre a Morgi i ten drugi cep już gorsze.


Strasznie, strasznie nierówne warunki ale na szczęście Małysz miał jedne z lepszych (Amman chyba tylko lepsze bo widać było jak rwało flage)


BRAWO ADAM!
Odpowiedz cytując