|
Prawda jest taka że bardzo kręci wiatr i Amman i Małysz mieli szczęście. To było widać po flagach.
Pecha mieli Jacobsen i Kranjec. Pierwsi dwaj Austriacy mieli dobre a Morgi i ten drugi cep już gorsze.
Strasznie, strasznie nierówne warunki ale na szczęście Małysz miał jedne z lepszych (Amman chyba tylko lepsze bo widać było jak rwało flage)
BRAWO ADAM!
|