Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#426
Stary 20.02.2010, 21:19
Adam jest niesamowity !! 137 metrów !
Już jest drugi !!!! będzie walka o złoto z ammanem !!!

Walki nie bedzie,ale srebro tak
Ostatnio edytowane przez WILU TS : 20.02.2010 o godz. 21:25.
Odpowiedz cytując