Temat
:
Vancouver 2010
Wyświetl pojedynczy post
UniaTarnówZKS1928
Senior Member
Od: 05.2009
Offline
#
420
20.02.2010, 20:29
Sergio poszperaj po kanałach bo tam ich jest chyba 12
Kto dziś w studiu był bo na Euro oglądałem?
UniaTarnówZKS1928
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do UniaTarnówZKS1928
Znajdź inne posty napisane przez UniaTarnówZKS1928