kiepskich mamy skoutów oj kiepskich... Edek prowadząc wcześniej młodzieżowe reprezentacje powinien mieć lepsze rozeznanie na rynku transferowym a nie brać na testy jakiś Rogeriów 30sto letnich co jego największym osiągniciem jest 5 bramek na 20 meczy w sezonie. Vojvodina Novy Sad, zespół, który robi świetne interesy na rynku transferowym. W każdym sezonie są na +. Ostatnio nawet kupili Bośniaka Nemanje Bilbije(pewnie za niewielkie pieniądze).
http://www.youtube.com/watch?v=t1kVR3VECfs
no ale gdzie tam Edek z krainy kredek nawet nie raczy spojrzeć na papier, kto ile bramek strzela w danej lidze.