Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#411
Stary 20.02.2010, 19:18

śmieszne... przecież to było na 7 kilometrze, na dodatek to jest raptem 2 metry które w żaden sposób nie zmieniły pozycji zawodniczek... to byłoby coś niesamowitego gdyby przez taką pierdołę odebrali jej medal..

rozumiem, gdyby to było przed metą i te dwa kroki zadecydowały o medalu dla Justyny..
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 20.02.2010 o godz. 19:21.
Odpowiedz cytując