palladynTS napisał(a):

|
Ogólne problemy finansowe są mi ogólnie znane.Jednakże ciągłe gadanie i narzekanie na brak kasy w klubie zrobiło się nudne i nieprawdziwe.Bo pieniądze jakieś są .Chodzi tylko by dobrze je ulokować.
|
No właśnie ,mówienie o braku kasy jest nudne i w ogóle zawracanie sobie tym głowy to jakieś bzdury.