Może lepiej żeby się nie udało teraz pozyskać tego napastnika. Aż się boję co to może być za geniusz, który jest bez pracy pod koniec lutego

Lepiej nie zapychać miejsca cieniasami, będziemy mieć przynajmniej jakąś nadzieję na przyszłe okienko.
Aż dziwne że Wisła przegapiła tego Donga. Za darmo, młodu, wysoki i dość bramkostrzelny. Niby szukamy, inni szukają krócej i już znaleźli. Man. Utd nie interesuje się ogórkami.