Wyświetl pojedynczy post
OL Lyonaise
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21192
Stary 20.02.2010, 18:40
Może lepiej żeby się nie udało teraz pozyskać tego napastnika. Aż się boję co to może być za geniusz, który jest bez pracy pod koniec lutego Lepiej nie zapychać miejsca cieniasami, będziemy mieć przynajmniej jakąś nadzieję na przyszłe okienko.

Aż dziwne że Wisła przegapiła tego Donga. Za darmo, młodu, wysoki i dość bramkostrzelny. Niby szukamy, inni szukają krócej i już znaleźli. Man. Utd nie interesuje się ogórkami.
Ostatnio edytowane przez OL Lyonaise : 20.02.2010 o godz. 18:42.
Odpowiedz cytując