Wyświetl pojedynczy post
-Goral-
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21191
Stary 20.02.2010, 18:04
masterlag napisał(a):Wyświetl post
*Goral*- ja widze tam inne statystyki: 2003/2004 [jesień]: Wisła Krk 8 meczy 2 bramki
2003/2004 [wiosna]: GKS Katowice 8 meczy 3 bramki.
Tak jak mówiłam- szału nie było, ale jak ktoś oglądał go to widział, że będą z niego ludzie. Poza tym wtedy jednak może i bardziej w naszej lidze rządziły pieniądze (te pod stolikami), ale jakaś taka mocniejsza była niż teraz.
Czekam na jakieś konkretne wzmocnienie/a, a nie robienie z nas- kibiców naiwnych głupków.
Sory ale masz chyba problemy z matematyką. Brożek urodzony w 1983, Ukrainiec w 1990 dokładnie 7 lat mniej bez miesiąca. 7 lat temu byliśmy przed rundą wiosenną sezonu 2002/2003 a nie 2003/2004.
Ale ok nie ważne to już koniec pewnie jest słaby i go odeślą i nic się wielkiego nie stanie.
Odpowiedz cytując