|
*Goral*- ja widze tam inne statystyki: 2003/2004 [jesień]: Wisła Krk 8 meczy 2 bramki
2003/2004 [wiosna]: GKS Katowice 8 meczy 3 bramki.
Tak jak mówiłam- szału nie było, ale jak ktoś oglądał go to widział, że będą z niego ludzie. Poza tym wtedy jednak może i bardziej w naszej lidze rządziły pieniądze (te pod stolikami), ale jakaś taka mocniejsza była niż teraz.
Czekam na jakieś konkretne wzmocnienie/a, a nie robienie z nas- kibiców naiwnych głupków.
|