masada napisał(a):

A ile transferów przeprowadził Lech czy Legia? No takie ą realia po prostu, że nikt jakoś kasą sypnąć nie chce, a budżety z różnych powodów napięte.. Może coś z tego napadziora jeszcze będzie, z tej dzisiejszej relacji z rozmowy ze Skorżą wieje optymizmem..
|
Jak takie są realia to po kiego ch**ja gada o wzmocnieniach, jak z góry wiadomo ,że ich nie może być....