korzychxp napisał(a):

|
tydzien do zamkniecia okna w Polsce. a my tylko przeprowadzilismy 1 transfer, bo powrotów nie licze.
|
A ile transferów przeprowadził Lech czy Legia? No takie ą realia po prostu, że nikt jakoś kasą sypnąć nie chce, a budżety z różnych powodów napięte.. Może coś z tego napadziora jeszcze będzie, z tej dzisiejszej relacji z rozmowy ze Skorżą wieje optymizmem..
