Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21178
Stary 20.02.2010, 16:15
bravelukas napisał(a):Wyświetl post
a tak naprawdę za 100-200tys euro to my nic dobrego nie kupimy....ten młody Ukrainiec, co praktycznie niewiele umie, a jest wyceniany na 100tys euro.
Nie ważne, co umie. Ważne, że jest wysoki.
Ja wiem, że to idiotyczne, ale większość polskich trenerów ma fetysz wzrostu (skrajnym przypadkiem jest "doktor" Majewski, w czasach jego Cracovii żartowano, że buduje drużynę koszykarską). Pamiętacie Engela i "wszystkie piłki na Kałużnego"? Janasa z Rasiakiem? Kojarzycie pomysły Urbana?
Skorża to polski trener, nie można od niego wymagać zbyt wiele - zawodnik musi być naprawdę wybitny (jak na nasze warunki), żeby nadrobić brakujące centymetry.
Choć na chłopski rozum - w naszej sytuacji nie mamy prawa wybrzydzać co do wzrostu, to na testy przyjeżdżają wyłącznie jakieś kloce. To nam mocno zawęża pole poszukiwań. Gdzie sens, gdzie logika?

Mimo wszystko chcę, żeby ten Ukrainiec do nas trafił - skoro już musimy wyrzucić pieniądze w błoto, to niech trafią one do naprawdę potrzebujących. Przez pół roku chłopaka dożywimy - przynajmniej jakiś dobry uczynek będzie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 20.02.2010 o godz. 16:18.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując