siema szukam nutki z tego co się orientuje ma ona chyba z 2 lata conajmniej.... , na mój słuch śpiewa ją 2 kolesi... refren koleś o niższym głosie.. oryginałto chyba angielska wersja , wiem że była śpiewana również po francusku. Niestety dużo z niej nie pamiętam jedynie słowo z refrenu to koleś śpiewa Cry Are For You.. > baby stolen a don't wanna fight i'm ... > coś takiego ) ... . Jest To Wolna Nuta Raczej Smutna... Może Ktoś Pomoże
