Wyświetl pojedynczy post
chester2010
Member
 
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1779
Stary 20.02.2010, 15:54
siema szukam nutki z tego co się orientuje ma ona chyba z 2 lata conajmniej.... , na mój słuch śpiewa ją 2 kolesi... refren koleś o niższym głosie.. oryginałto chyba angielska wersja , wiem że była śpiewana również po francusku. Niestety dużo z niej nie pamiętam jedynie słowo z refrenu to koleś śpiewa Cry Are For You.. > baby stolen a don't wanna fight i'm ... > coś takiego ) ... . Jest To Wolna Nuta Raczej Smutna... Może Ktoś Pomoże
Ostatnio edytowane przez chester2010 : 20.02.2010 o godz. 22:44.
Odpowiedz cytując