Wyświetl pojedynczy post
DominoForza
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Fox River

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14492
Stary 20.02.2010, 09:31
South napisał(a):Wyświetl post
dostałem od psów 100 zł mandatu za picie ,opłaca się tego nie płacić i liczyć że zapomną... ?
raczej slabo, jak nie zaplacisz to pozniej narypia odsetek
i wydaje mi sie ze tez na rejestr dłużników mozna trafic i problemy z pozyczka w banku i takie tam
Ostatnio edytowane przez DominoForza : 20.02.2010 o godz. 09:35.
.....
Odpowiedz cytując