South napisał(a):

|
dostałem od psów 100 zł mandatu za picie ,opłaca się tego nie płacić i liczyć że zapomną... ?
|
raczej slabo, jak nie zaplacisz to pozniej narypia odsetek
i wydaje mi sie ze tez na rejestr dłużników mozna trafic i problemy z pozyczka w banku i takie tam