To był chyba najdłużej nierozstrzygnięty plebiscyt, który podsumowywał rok 2009 na naszym forum. Udało się jednak znaleźć chwilę wolnego czasu i podsumować owe głosowanie. Niewykluczone, ze w kalkulacjach mogły wystąpić błędy, dlatego ewentualna weryfikacja przez osoby trzecie będzie mile widziana.
A oto wyniki:
Najlepszy forumowicz: W tej kategorii walka była bardzo wyrównana i trudno było o zdecydowanego lidera. Sporo użytkowników miała swoje różne typy. Ostatecznie udało się jednak wyłonić czołówkę:
1) RWD ( 6 głosów)
2) WRzŚ (5 głosów)
3) 1q2 ( 4 głosy)
Miss forum: Zdecydowanie najbardziej zaciekła walka, pośród wszystkich kategorii. Kiedy wydawało się, że po laur sięgnie Tiramisu, do walki wkroczył Puchaty, którego wielbiciele o mały włos nie doprowadzili, do wyborczej sensacji

Ostatecznie to jednak Tiramisu (przynajmniej według moich obliczeń) zdobyła złoto
1) Tiramisu (11 głosów)
2) Puchaty ( 10 głosów)
3) Żmijka (5 głosów)
Mister forum: W związku z przeważającą większością mężczyzn na tym forum, w tej kategorii oddano najmniej głosów. Z godnie z obyczajem, panowie nie głosowali na panów.
A, że znalazło się kilku takich co jednak zagłosować chcieli razem z innymi forumowiczkami, to wygrał :
1) Siara ( 3 głosy)
Innowierca: walka o wyróżnienie w tej kategorii toczyła się głównie między legionistami. Ostateczny wynik:
1) 0_22 (7 głosów)
2) To Tylko Ja (5 głosów)
3) Spidey ( 4 głosy)
* Warto odnotować, że jeden głos w tym konkursie otrzymała... Żmijka
Żartowniś: Niczym filmowe gwiazdy, dwaj znani, popularni i najczęściej cytowani stoczyli walkę o palmę pierwszeństwa. O kim mowa? Oczywiście 7 kotów i gigantyczny gigant

Ostatecznie wygrał ten drugi, jednak przyznać trzeba, że konkurenta miał godnego
1) Gigant (25 głosów)
2) 7 kotów (10 głosów)
3) Puchaty ( 4 głosy)
Najmądrzejsze posty:Jedna z najbardziej prestiżowych nagród tego forum. Wyróżnienie za całokształt twórczości forumowej ubiegłego roku, przypadło:
1) RWD (10 głosów)
2) Kot (6 głosów)
3) Krissu&Flamengista& orzeu ( 3 głosy)
Debiut roku: absolutnie bezkonkurencyjny, bezapelacyjny i jeden jedyny w swojej wadze. nikt nie był w stanie mu zagrozić.
1) M-M
Największy awans: Brak jednego faworyta i sporo głosów padło na pojedyncze osoby. Ostatecznie na pierwszym miejscu znaleźli się:
KrystekABG oraz Niuton ( po 3 głosy)
Zaginiony w akcji: czyli wspomnień czar. Numer jeden w tym głosowaniu, to
emsi. Za nim znalazły się również, takie znakomitości, jak
dorotja czy
olTScholl.
Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: wygrał faworyt, który od początku został dostrzeżony przez większość udzielających się na tym forum. 1 miejsce oczywiście dla
Pysia (11 głosów), warto jednak odnotować, że zaraz za nim, z
8 głosami znalazł się
Pirat z Karaibów.
Największy zonk: Nie mogło być inaczej. Zdecydowanie, w opinii większości królowały
przegrane derby,
kompromitacja z Levadią oraz porażki z Legią i Lechem.
Wydarzenie: W tym przypadku opinia również była zgodna.
Mistrzostwo 2009. wygrane derby w rundzie wiosennej (4:1). Nieco niżej wyróżniono również a
tmosferę na meczach koszykarek oraz dywan na derbach w Sosnowcu.
Nadzieja forum: pod tym względem bardzo marnie. Masa kandydatów, ale zaledwie po 2 głosy uzbierali starzy wyjadacze
nikol i
flamengista.
Najbardziej druzgoczący post: brak konkretów, które wybiły się ponad przeciętną. Typowano pojedyncze (różne) posty, lub całokształt twórczości.
Najweselszy post: Najczęściej wskazywano na:
Cytat:
siara napisał(a):
Dyskutowałem z znajomym, kibicem Cracovii - czyli Żydem - na temat budowy naszych (Wisły i Pasów) nowych stadionów. Grzesiek dowodził, że ich będzie ładniejszy bo na elewacji wejściowej będą super podświetlane logo i napisy.
Niestety mina mocno mu zrzedła gdy poinformowałem go, że napisu jednak nie będzie, bo policja już go wykopała gdzieś pod Toruniem
|
oraz
Cytat:
flamengista
Mecz mógł się podobać, ale trochę na zasadzie amatorskiego porno - fajnie, że u aktorów jest ten żywiołowy entuzjazm, ale ich umiejętności, podobnie jak kamerzysty i montażysty cały ten "produkt" dyskwalifikują.
|
3 miejsce dla:
Cytat:
|
Oni nawet spaść nie potrafią
|
Najgłupszy post: brak konkretów
Najmądrzejszy post: brak konkretów
Rozmywacz pozytywny: od początku głosowania liczył się tylko jeden -
gigant
Rozmywacz negatywny: w tym przypadku również nie była wątpliwości -
pysio
Najlepszy moderator: wśród moderujących szczególne pochwały zebrali:
1) Orzeu (17 głosów)
2) Pan Premier ( 12 głosów)
3) ewcia (8 głosów)
Najgorszy moderator: Najbardziej w minionym roku podpadli
Wilku& wolfy
Najlepszy temat: Propozycji było bardzo dużo, jednak wśród tych najczęściej powtarzanych, uwagę w 2009 roku przykuwały:
Infonet, Budowa stadionu i bazy, To i owo na luziku, Malujemy wiślackie okolice, Inwestycje w Krakowie, Ekstraklasa 2009/2010,
Najlepszy avatar : brzuch
Tiramisui wszystko jasne
Najlepszy podpis : brak zdecydowanego faworyta
Nocny "marek": bezapelacyjnie
WRzŚ
Wyróżnienie: grono wyróżnionych jest bardzo szerokie. Zasługi, dla których znaleźli się w nim bardzo zróżnicowane. Ważne jednak, ze zostali dostrzeżeni przez opinię forumową:
Pio ( za twórczość),
Malvi, M-M i ekipa (za artyzm),
kobieta_wiślak, siara i hamas ( za działalność dobroczynną) ,
RoS (za rozrywkę),
D. Olszówka ( za walkę o stadion).
Wyróżnienie zbiorowe:
za gościnę w Gdańsku
* W razie błędów sprostowania mile widziane
