Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 20.02.2010, 08:18
To był chyba najdłużej nierozstrzygnięty plebiscyt, który podsumowywał rok 2009 na naszym forum. Udało się jednak znaleźć chwilę wolnego czasu i podsumować owe głosowanie. Niewykluczone, ze w kalkulacjach mogły wystąpić błędy, dlatego ewentualna weryfikacja przez osoby trzecie będzie mile widziana.

A oto wyniki:


Najlepszy forumowicz: W tej kategorii walka była bardzo wyrównana i trudno było o zdecydowanego lidera. Sporo użytkowników miała swoje różne typy. Ostatecznie udało się jednak wyłonić czołówkę:

1) RWD ( 6 głosów)

2) WRzŚ (5 głosów)

3) 1q2 ( 4 głosy)


Miss forum: Zdecydowanie najbardziej zaciekła walka, pośród wszystkich kategorii. Kiedy wydawało się, że po laur sięgnie Tiramisu, do walki wkroczył Puchaty, którego wielbiciele o mały włos nie doprowadzili, do wyborczej sensacji Ostatecznie to jednak Tiramisu (przynajmniej według moich obliczeń) zdobyła złoto

1) Tiramisu
(11 głosów)

2) Puchaty ( 10 głosów)

3) Żmijka (5 głosów)




Mister forum: W związku z przeważającą większością mężczyzn na tym forum, w tej kategorii oddano najmniej głosów. Z godnie z obyczajem, panowie nie głosowali na panów.
A, że znalazło się kilku takich co jednak zagłosować chcieli razem z innymi forumowiczkami, to wygrał :

1) Siara ( 3 głosy)


Innowierca: walka o wyróżnienie w tej kategorii toczyła się głównie między legionistami. Ostateczny wynik:

1) 0_22 (7 głosów)
2) To Tylko Ja (5 głosów)
3) Spidey ( 4 głosy)


* Warto odnotować, że jeden głos w tym konkursie otrzymała... Żmijka


Żartowniś: Niczym filmowe gwiazdy, dwaj znani, popularni i najczęściej cytowani stoczyli walkę o palmę pierwszeństwa. O kim mowa? Oczywiście 7 kotów i gigantyczny gigant Ostatecznie wygrał ten drugi, jednak przyznać trzeba, że konkurenta miał godnego


1) Gigant (25 głosów)
2) 7 kotów (10 głosów)
3) Puchaty ( 4 głosy)


Najmądrzejsze posty:Jedna z najbardziej prestiżowych nagród tego forum. Wyróżnienie za całokształt twórczości forumowej ubiegłego roku, przypadło:

1) RWD (10 głosów)
2) Kot (6 głosów)

3) Krissu&Flamengista& orzeu ( 3 głosy)



Debiut roku:
absolutnie bezkonkurencyjny, bezapelacyjny i jeden jedyny w swojej wadze. nikt nie był w stanie mu zagrozić.

1) M-M

Największy awans: Brak jednego faworyta i sporo głosów padło na pojedyncze osoby. Ostatecznie na pierwszym miejscu znaleźli się:

KrystekABG oraz Niuton ( po 3 głosy)

Zaginiony w akcji: czyli wspomnień czar. Numer jeden w tym głosowaniu, to emsi. Za nim znalazły się również, takie znakomitości, jak dorotja czy olTScholl.



Pokemon = Potomek Neostrady = żenada:
wygrał faworyt, który od początku został dostrzeżony przez większość udzielających się na tym forum. 1 miejsce oczywiście dla Pysia (11 głosów), warto jednak odnotować, że zaraz za nim, z 8 głosami znalazł się Pirat z Karaibów.



Największy zonk: Nie mogło być inaczej. Zdecydowanie, w opinii większości królowały przegrane derby, kompromitacja z Levadią oraz porażki z Legią i Lechem.


Wydarzenie
: W tym przypadku opinia również była zgodna. Mistrzostwo 2009. wygrane derby w rundzie wiosennej (4:1). Nieco niżej wyróżniono również atmosferę na meczach koszykarek oraz dywan na derbach w Sosnowcu.

Nadzieja forum:
pod tym względem bardzo marnie. Masa kandydatów, ale zaledwie po 2 głosy uzbierali starzy wyjadacze nikol i flamengista.

Najbardziej druzgoczący post: brak konkretów, które wybiły się ponad przeciętną. Typowano pojedyncze (różne) posty, lub całokształt twórczości.

Najweselszy post: Najczęściej wskazywano na:

Cytat:
siara napisał(a):
Dyskutowałem z znajomym, kibicem Cracovii - czyli Żydem - na temat budowy naszych (Wisły i Pasów) nowych stadionów. Grzesiek dowodził, że ich będzie ładniejszy bo na elewacji wejściowej będą super podświetlane logo i napisy.
Niestety mina mocno mu zrzedła gdy poinformowałem go, że napisu jednak nie będzie, bo policja już go wykopała gdzieś pod Toruniem
oraz
Cytat:
flamengista
Mecz mógł się podobać, ale trochę na zasadzie amatorskiego porno - fajnie, że u aktorów jest ten żywiołowy entuzjazm, ale ich umiejętności, podobnie jak kamerzysty i montażysty cały ten "produkt" dyskwalifikują.
3 miejsce dla:

Cytat:
Oni nawet spaść nie potrafią
Najgłupszy post: brak konkretów


Najmądrzejszy post:
brak konkretów

Rozmywacz pozytywny: od początku głosowania liczył się tylko jeden - gigant


Rozmywacz negatywny
: w tym przypadku również nie była wątpliwości - pysio

Najlepszy moderator: wśród moderujących szczególne pochwały zebrali:

1) Orzeu (17 głosów)
2) Pan Premier ( 12 głosów)
3) ewcia (8 głosów)




Najgorszy moderator: Najbardziej w minionym roku podpadli Wilku& wolfy


Najlepszy temat
: Propozycji było bardzo dużo, jednak wśród tych najczęściej powtarzanych, uwagę w 2009 roku przykuwały: Infonet, Budowa stadionu i bazy, To i owo na luziku, Malujemy wiślackie okolice, Inwestycje w Krakowie, Ekstraklasa 2009/2010,

Najlepszy avatar
: brzuch Tiramisui wszystko jasne

Najlepszy podpis
: brak zdecydowanego faworyta

Nocny "marek": bezapelacyjnie WRzŚ

Wyróżnienie: grono wyróżnionych jest bardzo szerokie. Zasługi, dla których znaleźli się w nim bardzo zróżnicowane. Ważne jednak, ze zostali dostrzeżeni przez opinię forumową:

Pio ( za twórczość), Malvi, M-M i ekipa (za artyzm), kobieta_wiślak, siara i hamas ( za działalność dobroczynną) , RoS (za rozrywkę), D. Olszówka ( za walkę o stadion).

Wyróżnienie zbiorowe: za gościnę w Gdańsku

* W razie błędów sprostowania mile widziane
Ostatnio edytowane przez Vinci : 20.02.2010 o godz. 08:27.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując