Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21155
Stary 20.02.2010, 00:38
No to żeby utrzymać się w konwencji i nie czepiać się Bogu ducha winnego Ukraińca napiszę tak:

Józek@Edek Co. Ltd. nareszcie dali czadu! Tak trzymać chłopaki!
Odpowiedz cytując