saklak1906 napisał(a):

|
Jaste Ty wszystko kupujesz za ladne oczy. Tylko ciekawy jestem czy ten zawodnik od pasozytow u nas by sie zalapal do mlodej ekstraklasy i co bys o nim wtedy pisal jak by do nas go sprowadzili.
|
Zawodnik którego kupiły pasożyty gra w reprezentacji Mołdawii.Więc chyba dalsza część polemiki jest zbędna.
Zaraz powiesz że Mołdawia to nie Brazylia,jasne że tak ale jednak coś grać musi.