Wyświetl pojedynczy post
palladynTS
Banita
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21128
Stary 19.02.2010, 19:51
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
Jaste Ty wszystko kupujesz za ladne oczy. Tylko ciekawy jestem czy ten zawodnik od pasozytow u nas by sie zalapal do mlodej ekstraklasy i co bys o nim wtedy pisal jak by do nas go sprowadzili.

Zawodnik którego kupiły pasożyty gra w reprezentacji Mołdawii.Więc chyba dalsza część polemiki jest zbędna.
Zaraz powiesz że Mołdawia to nie Brazylia,jasne że tak ale jednak coś grać musi.
Odpowiedz cytując