Wyświetl pojedynczy post
Proximus
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21127
Stary 19.02.2010, 19:44
Sprawa ma się tak. Jeśli jest to zawodnik którego E&J oglądali na żywo, w 1-2 meczach. Stwierdzili:''gość ma potencjał, niech przyjedzie na tydzień na testy, sprawdzi się bierzemy'', to jest ok jest to przynajmniej jakiś efekt scoutingu i to jest ok. Jeśli natomiast jest to zawodnik który się sam zgłosił albo został zaproszony przez menago to to jest żenada...
Odpowiedz cytując