palladynTS napisał(a):

|
Żałosna odpowiedż kolego.Zaczyna się o kasie.Ciekawy jestem czy pasożyty mają kasę?a jednak kogoś sensownego kupili...więc proszę cie nie płacz z tą kasą bo kopiesz dodatkowy grobowiec obciachu,oprócz oczywistej farsy z bramkarzami i napastnikami.
|
Jaste Ty wszystko kupujesz za ladne oczy. Tylko ciekawy jestem czy ten zawodnik od pasozytow u nas by sie zalapal do mlodej ekstraklasy i co bys o nim wtedy pisal jak by do nas go sprowadzili.