Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21126
Stary 19.02.2010, 19:43
palladynTS napisał(a):Wyświetl post
Żałosna odpowiedż kolego.Zaczyna się o kasie.Ciekawy jestem czy pasożyty mają kasę?a jednak kogoś sensownego kupili...więc proszę cie nie płacz z tą kasą bo kopiesz dodatkowy grobowiec obciachu,oprócz oczywistej farsy z bramkarzami i napastnikami.
Jaste Ty wszystko kupujesz za ladne oczy. Tylko ciekawy jestem czy ten zawodnik od pasozytow u nas by sie zalapal do mlodej ekstraklasy i co bys o nim wtedy pisal jak by do nas go sprowadzili.
,
Odpowiedz cytując