saklak1906 napisał(a):

|
Daj kase to na pewno kupia takiego z ktorego bedziemy wszyscy zadowoleni. Z pustego to i Salomon nie naleje
|
Żałosna odpowiedż kolego.Zaczyna się o kasie.Ciekawy jestem czy pasożyty mają kasę?a jednak kogoś sensownego kupili...więc proszę cie nie płacz z tą kasą bo kopiesz dodatkowy grobowiec obciachu,oprócz oczywistej farsy z bramkarzami i napastnikami.