Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21119
Stary 19.02.2010, 19:24
Grał w reprezentacjach młodzieżowych kraju i był zawodnikiem mistrza Polski.
Z zagranicy niech biorą talenty z reprezentacji młodzieżowej np.Ukrainy albo gwiazdy zagrubą bułe (jak będzie)zamiast takich ogórków z Ukrainy,Białorusi czy innych Azerbejdzanów .A jak kasy brak niech biorą chłopaków z Krakowa,Sącza czy Tarnowa i kogoś z 30-50 osób wybiorą .Napewno nie są tam gorsi grajkowie od II ligowych Ukraińskich kopaczy z 5 bramkami w czasie 2 sezonów
Ostatnio edytowane przez Arapaho : 19.02.2010 o godz. 19:27.
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej
Odpowiedz cytując