OL Lyonaise napisał(a):
;1900minut żadnej bramki z główki
|
Zeby strzelic bramke glowa ktos Ci musi jeszcze ta pilke zgrac.
Dla mnie to moze bramke nawet dupa strzelic byle sie w siatce znalazla i dzieki temu bylo 3 pkt.
Jak przychodzi na testy 30 latek zle bo zastary, jak przychodzi 19 latek to zle bo nie ograny nie idzie dogodzic .
Nie mamy kasy na idealnego zawodnika to musimy szukac chyba proste- moze nie dla wszystkich jak sie nigdzy wlasnej kasy nie mialo zarobionej tylko babcia dala jak byla w odwiedzinach.