Wyświetl pojedynczy post
OL Lyonaise
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21088
Stary 19.02.2010, 18:22
http://www.fc-kt.com/video/Alexandriya_KT_Gol_03.mpg ładny

szybkość speedy gonzales http://www.fc-kt.com/video/Sevast_KT_Gol_2.mpg
szmata http://www.fc-kt.com/video/KT_Dnestr_Gol_03.mpg
nieźle bronią w 2 lidze http://www.fc-kt.com/video/KT_Dnestr_Gol_01.mpg
http://www.fc-kt.com/video/Volin_KT_Gol_01.mpg


to wszystkie jego bramki z tego klubu. Kmiecik wróc
za interia:
Cytat:
Na pierwszych treningach z Wisłą (zanim dołączył do ekipy Macieja Skorży, trenował z Młodą Ekstraklasą, Babyr prezentował się dobrze. Czyżby trener Skorża miał dostał wreszcie upragnionego napastnika?
dobrze że go chociaż na tle młodej ekstraklasy najpierw przetestowali
w sumie to nie wiem czy jakiś z orłów naszej ME znalazłby miejsce w tamtym klubie. A Babyr jednak zagrał 2000tys minut Może jednak warto mu się przyjrzeć.
Ostatnio edytowane przez OL Lyonaise : 19.02.2010 o godz. 18:29.
Odpowiedz cytując