http://www.fc-kt.com/video/Alexandriya_KT_Gol_03.mpg ładny
szybkość

speedy gonzales
http://www.fc-kt.com/video/Sevast_KT_Gol_2.mpg
szmata
http://www.fc-kt.com/video/KT_Dnestr_Gol_03.mpg
nieźle bronią w 2 lidze
http://www.fc-kt.com/video/KT_Dnestr_Gol_01.mpg
http://www.fc-kt.com/video/Volin_KT_Gol_01.mpg
to wszystkie jego bramki z tego klubu. Kmiecik wróc

za interia:
Cytat:
|
Na pierwszych treningach z Wisłą (zanim dołączył do ekipy Macieja Skorży, trenował z Młodą Ekstraklasą, Babyr prezentował się dobrze. Czyżby trener Skorża miał dostał wreszcie upragnionego napastnika?
|
dobrze że go chociaż na tle młodej ekstraklasy najpierw przetestowali
w sumie to nie wiem czy jakiś z orłów naszej ME znalazłby miejsce w tamtym klubie. A Babyr jednak zagrał 2000tys minut

Może jednak warto mu się przyjrzeć.