Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4517
Stary 19.02.2010, 15:23
Jak można porównywać Donga, który grał w meczach MAN U, z BETO, z rezerw Palmeiras ? Pogratulowac wyczucia
Ktoś tu lubi wyolbrzymiać. Beto nie wyglądał dobrze, Dudu wyglądał średnio, ale jakiś przeraźliwie słaby nie był. Natomiast Radovanovic nie był na jutubie
Wierz Urbanowi. Koleś skresla wyszstkich dobrych graczy.
..
Odpowiedz cytując