Jak można porównywać Donga, który grał w meczach MAN U, z BETO, z rezerw Palmeiras ? Pogratulowac wyczucia

Ktoś tu lubi wyolbrzymiać. Beto nie wyglądał dobrze, Dudu wyglądał średnio, ale jakiś przeraźliwie słaby nie był. Natomiast Radovanovic nie był na jutubie

Wierz Urbanowi. Koleś skresla wyszstkich dobrych graczy.