Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1421
Stary 19.02.2010, 15:02
Witam serdecznie, jako że za tydzień ruszają rozgrywki Ekstraklasy to mam nadzieję, że i my ruszymy z 7 edycją konkursu o Wiśle.

Regulamin jest znany ( na pierwszej stronie tematu) ale oczywiście jest jeszcze trochę czasu do rozpoczęcia rozgrywek więc chciałbym wiedzieć czy proponuje Cię jakieś zmiany, urozmaicenia dodatkowe punkty itp rzeczy.
Jestem otwarty na wszelkie propozycje i wszystko można przedyskutować.
Więc zapraszam do dyskusji w temacie lub jak co to pisać PRIV.
Chciałbym abyśmy uzgodnili wszystko najpóźniej do niedzieli aby od poniedziałku zacząć typować na mecz z GKS Bełchatów w nowym temacie.

Pozdrawiam.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.