klusek106 napisał(a):

Szukam jakiegos dobrego i niedrogiego serwisu samochodowego w Nowej Hucie.
Jeszcze jedno... w jakich granicach zaplacilbym za wymiane sprzegla oraz paska rozrzadu w escorcie ?
(oczywiscie pasek i sprzeglo kupione na wlasna reke... tylko jedynie montaz)
|
Ja ci polecę gościa od Forda na Łowińskiego wjazd przez stację benzynową.
Fortax-Service Marek Gierczak
ul. Łowińskiego 18 (teren stacji JGR)
31-752 Kraków
kom.: 500-292-867
Spytaj o cene na części może tak ci się będzie bardziej opłacało.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.