Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
TScris
Junior Member
Od: 06.2009
Skąd: Bochnia
Offline
#
14468
18.02.2010, 22:56
Orientuje sie może ktos czy sparing z zagłebiem Sosnowiec bedzie dostepny dla kibiców
TScris
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TScris
Znajdź inne posty napisane przez TScris