DarekK_11 napisał(a):

|
Dokładnie, gdyby nie oddał piłki sędziemu dostał by żółtko. Zresztą sędzia powinien wziąć tą piłkę i pokazać, że 'gramy na gwizdek'. Zamiast tego chciał jak najszybciej rozpocząć akcję Porto.
|
Piłkarz drużyny atakującej decyduje czy chce mieć rzut wolny na gwizdek, czy też nie - więc nie ma tu żadnego błędu sędziowskiego. Jest tylko mega frajerstwo Fabiańskiego i Campbella. Niektórzy tu bronią bramkarza ale przecież co innego nie pomóc drużynie w kluczowych sytuacjach, a co innego strzelić sobie niemal dwie bramki.
Co do samego Fabiańskiego jakoś nigdy nie byłem wielkim zwolennikiem jego talentu, oczywiście w czasach gry w Legii był wyróżniającym się bramkarzem ligi polskiej, nic więcej. Mariusz Pawełek też jest obecnie wyróżniającym się bramkarzem naszej ligi. Dla porównania Tomek Kuszczak przed grą w MU świetnie się pokazywał broniąc w WBA, a Fabiański ile zagrał meczy w Arsenalu - 15 ?