Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
maciekmiszcz
Senior Member
Od: 12.2005
Skąd: Gdańsk
Offline
#
14450
18.02.2010, 13:55
Kojarzy ktoś piosenkę/teledysk w którym śpiewa grubsza babka coś "rock" ;D wiem, że to mało ale piosenka jest w miarę nowa (kilka miesięcy). A i leciał ten kawałek w jakimś spocie/reklamówce Eurosportu...
maciekmiszcz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do maciekmiszcz
Znajdź inne posty napisane przez maciekmiszcz