Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1520
Stary 18.02.2010, 13:11
Szarny napisał(a):Wyświetl post
niestety?
Gdyby to Pawełek tak się zbłaźnił to całe forum bez wyjątku jeździło by po nim gorzej niż angielska prasa po Fabiańskim. Ale to uczeń mistrza Dowhania, który ulepił też kotleta, który wpuszcza co drugi strzał w światło bramki w Szkocji, w reprezentacji swego czasu też i to po podaniach od kolegów z drużyny.
Tak - "niestety". Jestem przeciwnikiem wirtualnego wieszania psów na sportowcach, którzy w decydujących momentach przyczyniają się do porażki. Na palcach jednej ręki można policzyć rodaków, którzy występują w najsilniejszych ligach oraz w Pucharze Mistrzów. Jakie to teraz ma znaczenia skąd się wywodzą, skoro i tak wszyscy pracują na ogólne dobro reprezentacji?

Fabiański czy Pawełek? Bez różnicy, przecież to też ludzie, do poziomu których 99,9% internetowych płaczków nigdy nie dorówna...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując