Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#275
Stary 18.02.2010, 12:07
Nie wierzę że nie ma w Polsce zdolniejszych i bardziej nastawionych na sukces międzynarodowy snowboardzistów,łyżwiarstwo szybkie tak samo....niby mieli się świetnie zaprezentować,że forma wysoka,a skończyło się jak zawsze.
Tak obiektywnie patrząc to do Vancouver powinno jechać maksymalnie 20 osób,te które mają szanse na medale oraz choć na miejsce w pierwszej 10.
Odpowiedz cytując