Coolpick napisał(a):

Może w tym, że możesz wyjść z klubu obrzygany przez jakiegoś delikwenta?
|
To w każdym klubie może Ci się zdarzyć. A co do promocji to pamiętam swego czasu w Warszawie w Blue City było podobnie. Nie pamiętam ile się płaciło za wstęp ale zawsze było bardzo grubo
