Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21013
Stary 18.02.2010, 01:54
Wojtas napisał(a):Wyświetl post

Zeby nam tylko ten brak napastnika sie brzydko w rundzie nie odbijał.........
Jak trener pozbył się Ćwielonga - żadnego napastnika powiedzmy sobie ale jednak zawodnika który przydawał się w krytycznych sytuacjach = kontuzje i brak kogokolwiek wartościowego na ławie, w sytuacji gdzie gołym okiem widać że nie było żadnej realnej szansy na pozyskanie kogokolwiek w zamian, to ja mogę tylko pogratulować taktyki - podobnie jeśli chodzi o kolejne pozbycie się Kowalskiego.

Widać mamy taki szał w składzie że możemy sobie na takie manewry pozwolić.
Wszystko zweryfikuje boisko, tyle że po potencjalnych klęskach , trener odejdzie a my zostaniemy w nieciekawej sytuacji.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując