Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1511
Stary 18.02.2010, 01:40
el Nuero napisał(a):Wyświetl post
znowu wzrośnie ilość zwolenników korzystania z zapisu video.
Niestety nie przełoży się to na żadne decyzje - przynajmniej narazie.
Dla mnie osobiście to jest tragedia że tak zajebista dyscyplina jest niszczona przez jakieś żałosne dogmaty - w stylu - przy powtórkach mecz będzie trwał 3 godziny - Gówno prawda bo przecież nikt racjonalnie myślący nie chciałby analizy wideo w kwestii np czy aut należy się jednej czy drugiej drużyny, bądź czy faul w środku pola był, bądź nie było , czy tez analizowania każdego spalonego itp.

Dla mnie 'rządzący' futbolem to chyba większy beton niż nasz pzpn.Wystarczy przypomnieć ile czasu im zajęło, by zlikwidować przepis pozwalający bramkarzowi łapać piłkę, podaną od swojego zawodnika nogą.To tak a propos dzisiejszego meczu.

Jazdę po Fabianie bym odpuścił sobie.Dał ciała ale jest niewielu bramkarzy którzy potrafią opanować nerwy, wchodząc raz na ruski rok - do tego przy takim ciśnieniu jak LM
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując