AYALA napisał(a):

nie można miec pretensji do Cupiała za polityke transferową.To jego pieniądze i ma prawo decydowac o nich.
7 Tytułów Mistrza Polski w 12 lat to chyba dobry wynik.Jeśli można sie wypowiedziec o decyzjach jakie mnie irytowały przez te 12 lat:
-zamiana Kasperczaka na Liczke
-zatrudnienie Janusza Basałaja
-po bardzo udanym sezonie 2002-03 w pucharach nie udało sie zatrzymac w klubie Kosowskiego,strajk Uche,odejście Kuźby.Wiadomo teraz sie łatwo o tym mówi ale wtedy można było troche zainwestowac w tych zawodników żeby zostali.Wtedy chyba była największa szansa wejści do ligi mistrzów bo Anderlecht był do ogrania w pełnym składzie z jesieni 2002 roku.Szkoda
-zbyt pochopne zwolnienie Petrescu.No ale Prezes uległ zawodnikom że treningi sa zbyt ciężkie.Byc może dziś to Wisła byłaby w miejscu Unirei.
|
Największa szansa na LM była w meczu z PAO ,gdzie wygralismy w Krk 3-1 a pozniej frajersko przegraliśmy.Po pierwsze, bo sędzia nie uznał prawidłowo strzelonej bramki przez Penkse(do tej pory nie wiem o co mu chodziło)
http://www.youtube.com/watch?v=lYjBDYkR648
po drugie, zamiast protestować i leżeć na boisku, powinismy troszkę przetrzymać piłkę i jak już kopać to po autach.
Drugi moment wielkiej mozliwosci awansu był teraz-Wkoncu Debreczyn nie jest jakaś wielką potęgą

.
Los nie był dla nas łaskawy i taka jest prawda.W ciagu tylu lat 2xBarcelona 1 Real, Anderlecht.....Levadia.....