saklak1906 napisał(a):

W dupach sie poprzewracalo i tyle licza sie 3 pkt a nie styl bo za to mistrzostwa nie daja. W tej buraczanej lidze nie da rady inacze bo jak nie bedziesz toporny to cie polamia.
Kim Skorza ma grac finezyjna pilke? jak ma tylko drwali ktorzy od dziecka sa tego uczeni.
|
jak piszesz o "drwalach" to chyba masz na mysli tylko typowe pilkarskie kołki ,bo cecha takich drwali jest tez walka i ambicja a u naszych pilkarzy tego niestety brakuje.
Zeby nam tylko ten brak napastnika sie brzydko w rundzie nie odbijał......... niewaidomo w jakiej formie bedzie Brozek z Boguskim,(chyba ze Pawe bedzie gral na pol gwiazdka ale to nie ma sensu) Lobo jak bedzie "zajebany" to trzeba bedzie Malego do pomocy przesunac i zostajemy bez napastnika .....