Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21012
Stary 18.02.2010, 01:17
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
W dupach sie poprzewracalo i tyle licza sie 3 pkt a nie styl bo za to mistrzostwa nie daja. W tej buraczanej lidze nie da rady inacze bo jak nie bedziesz toporny to cie polamia.

Kim Skorza ma grac finezyjna pilke? jak ma tylko drwali ktorzy od dziecka sa tego uczeni.


jak piszesz o "drwalach" to chyba masz na mysli tylko typowe pilkarskie kołki ,bo cecha takich drwali jest tez walka i ambicja a u naszych pilkarzy tego niestety brakuje.


Zeby nam tylko ten brak napastnika sie brzydko w rundzie nie odbijał......... niewaidomo w jakiej formie bedzie Brozek z Boguskim,(chyba ze Pawe bedzie gral na pol gwiazdka ale to nie ma sensu) Lobo jak bedzie "zajebany" to trzeba bedzie Malego do pomocy przesunac i zostajemy bez napastnika .....
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 18.02.2010 o godz. 01:19.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując