Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1498
Stary 17.02.2010, 22:31
To co Fabianski odstawil w tym meczu to nawet chlopaki nie robia w A klasie.
No chyba ze byl odpowiednio zmotywowany przez Portugalczykow i stad te wyczyny. Portugale juz sie za mnie smieja ze wiekszego lamagi nie widzialy
,
Odpowiedz cytując