Kordel_Walker napisał(a):

|
Co myślicie o drugim golu dla Porto? Fabiański złapał piłkę od Campbella, sędzia odgwizdał wolnego i zrobił gest do Łukasza, żeby ten dał mu piłkę, więc Fabiański najzwyczajniej podał mu ją...potem wiadomo. Co miał zrobić Fabiański? Wykopać w trybuny, schowac pod pazuchę? Sedzia kazał dać to dał...
|
mógł ruszyć dupę do bramki i dopiero wtedy oddać piłkę, najwyżej zarobił by żółtą a w tedy piłkarze Porto musieli by czekać na gwizdek