Wyświetl pojedynczy post
Luu...
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: co? kto? ja!?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1494
Stary 17.02.2010, 22:22
Kordel_Walker napisał(a):Wyświetl post
Co myślicie o drugim golu dla Porto? Fabiański złapał piłkę od Campbella, sędzia odgwizdał wolnego i zrobił gest do Łukasza, żeby ten dał mu piłkę, więc Fabiański najzwyczajniej podał mu ją...potem wiadomo. Co miał zrobić Fabiański? Wykopać w trybuny, schowac pod pazuchę? Sedzia kazał dać to dał...
mógł ruszyć dupę do bramki i dopiero wtedy oddać piłkę, najwyżej zarobił by żółtą a w tedy piłkarze Porto musieli by czekać na gwizdek
Ostatnio edytowane przez Luu... : 17.02.2010 o godz. 22:24.
"A ja myślałem, że to śmieci,
Że to gówno z nieba leci..."
Odpowiedz cytując