Gwiaździsty napisał(a):

|
Ma grać tymi, których to sobie załatwił w tym okienku. To jego okienko i jego transferowe osiągnięcia. Wraz z duetem Caplar - Klajdienst nasprowadzali tylu i to jakich zawodników, że ho, ho. Bajki o braku pieniedzy wobec sprzedania Ćwielonga można w kapcie włozyć. Chyba, że to najgorsze okienko transferowe ostatnich lat zamiast na konto Skorży pójdzie na....Jacka Bednarza albo na kogoś, kogo się znowu poszuka.
|
Tak bo za Cwielonga wzielismy milony euro ze Skorza nie wie co z nimi zrobic.
Kasy nie ma na transfery gotowkowe, a jak sie trafi jakis pozadny darmowy zawodnik to RN sepi kasy na wysoki kontrakt.
Kryteria na dzis to zawodnik do pierwszego skladu i odrazu musi byc wzmocnieniem, za darmo, z malutkim kontraktem i oczywiscie z imponujacym cv.
A to ze sie zawodnikom nie chce sie zapierdalac na pelnych obeotach przez 90 min to nie wina trenera tylko prezesow. Co moze zrobic trener w Polsce zeby zmusic ich do ciezszej pracy? a no nic musi byc na lasce grajkow bo jak strzela focha i przegraja trzy mecze to trener ma wyjazd z klubu.