Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21011
Stary 17.02.2010, 22:13
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Ma grać tymi, których to sobie załatwił w tym okienku. To jego okienko i jego transferowe osiągnięcia. Wraz z duetem Caplar - Klajdienst nasprowadzali tylu i to jakich zawodników, że ho, ho. Bajki o braku pieniedzy wobec sprzedania Ćwielonga można w kapcie włozyć. Chyba, że to najgorsze okienko transferowe ostatnich lat zamiast na konto Skorży pójdzie na....Jacka Bednarza albo na kogoś, kogo się znowu poszuka.
Tak bo za Cwielonga wzielismy milony euro ze Skorza nie wie co z nimi zrobic.
Kasy nie ma na transfery gotowkowe, a jak sie trafi jakis pozadny darmowy zawodnik to RN sepi kasy na wysoki kontrakt.

Kryteria na dzis to zawodnik do pierwszego skladu i odrazu musi byc wzmocnieniem, za darmo, z malutkim kontraktem i oczywiscie z imponujacym cv.


A to ze sie zawodnikom nie chce sie zapierdalac na pelnych obeotach przez 90 min to nie wina trenera tylko prezesow. Co moze zrobic trener w Polsce zeby zmusic ich do ciezszej pracy? a no nic musi byc na lasce grajkow bo jak strzela focha i przegraja trzy mecze to trener ma wyjazd z klubu.
Ostatnio edytowane przez saklak1906 : 17.02.2010 o godz. 22:36.
,
Odpowiedz cytując