To zdecydowanie jest koszmar dla Fabiańskiego. Ten drugi gol, to jakieś kuriozum...
Cytat:
|
Kuszczak dostał szansę i ją wykorzystał - broniąc w dobrym stylu w 9 meczach z rzędu. Co prawda wrócił na ławę po powrocie Edvina, ale jest nadzieja że po emeryturze Holendra będzie numerem 1.
|
Coś mi się wydaje, że po tym jak Edvin przedłużył kontrakt kolejny raz o rok, Kuszczaka zobaczymy gdzie indziej. Markę w Anglii ma, więc mógłby moim zdaniem próbować się zaczepić, w jakimś klubie ze środka ligi...