Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1490
Stary 17.02.2010, 21:57
To zdecydowanie jest koszmar dla Fabiańskiego. Ten drugi gol, to jakieś kuriozum...
Cytat:
Kuszczak dostał szansę i ją wykorzystał - broniąc w dobrym stylu w 9 meczach z rzędu. Co prawda wrócił na ławę po powrocie Edvina, ale jest nadzieja że po emeryturze Holendra będzie numerem 1.
Coś mi się wydaje, że po tym jak Edvin przedłużył kontrakt kolejny raz o rok, Kuszczaka zobaczymy gdzie indziej. Markę w Anglii ma, więc mógłby moim zdaniem próbować się zaczepić, w jakimś klubie ze środka ligi...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując